Послуги

Аерозольна дезінфекція – спеціальне аерозольне обладнання дає змогу розпилювати дезінфікуючий розчин у вигляді дрібнодисперсної зависі (туману) з високою проникаючою властивістю. Завдяки чому досягається знищення плісняви й гнили стих мікроорганізмів та забезпечення органолептичних властивостей продуктів (особливо овочів), товарного вигляду, зменшення витрат до 50% від загальної маси.

Обробка приміщень дозволяє ефективно знешкодити збудників бактеріальних, вірусних, грибкових та паразитних захворювань.

Аерозольна дезінфекція теплиць (здійснюється перед посадкою рослин) та овочесховищ (перед закладанням нового урожаю на зберігання)

Аерозольна дезінфекція резервуарів чистої води – швидкий та економічно вигідний метод дезінфекції об’єктів централізованого водопостачання населених пунктів, окремо дислокованих закладів та об’єктів. Після механічного очищення резервуару чистої води здійснюється аерозольна дезінфекція за допомогою теплового туманогенератору з використанням дезінфектантів останнього покоління. Після експозиції протягом двох годин резервуар чистої води готовий до використання. Цей метод пройшов випробування на об’єктах «Водоканалу» м. Києва.


Газова дезінфекція (фумігація) – обробка складських приміщень за допомогою спеціального газу з метою знищення шкідників і захисту зернових та сипучих продуктів харчування. Продукти харчування можуть знаходитись в тарі, в мішках та насипом. При цьому проникаюча дія газу знищує як дорослих особин шкідників (імаго) так і їх личинки, що дозволяє забезпечити зберігання продукції в 1,3 – 1,5 разів триваліше.


Аєрозольна дезінсекція – обробка приміщень за допомогою аерогенераторів. Саме завдяки ефекту «туману» досягається висока проникаюча здатність дезінсектанта. Цей метод дозволяє ефективно знищувати синантропних комах (мухи, таргани), продуктова міль, огнівку, комарів (а також їх личинок) та кліщів і підтримувати задовільний санітарний стан приміщень об’єктів громадського харчування та зберігання продукції в сховищах.


Дератизація – комплекс профілактичних ти винищувальних заходів для захисту складських, виробничих та офісних приміщень від гризунів.


Послуги надає ПП "ДЕЗ-КА".

«Приватне підприємство «ДЕЗ-КА» є незаперечним лідером в дезінфекційній справі. Безпека та здоров’я людей – головні принципи нашої діяльності. Цих принципів ми завжди дотримуємось при розробці нових ефективних засобів та способів в наданні послуг.»
З повагою, директор Сергій Кіптенко.
Контактні телефони: (044) 362-28-22, 362-49-27, (097) 657-37-07, (067) 710-90-06